přehled domů

Aktuální dění ve Variovile

27. 10. 2021

RD Daskabát

V obci Daskabát u Olomouce jsme na začátku září postavili dům Marika.

27. 10. 2021

RD Moravský Beroun

Ve městě Moravský Beroun jsme 13.9. začali s výstavbou atypického rodinného domu v konstrukci Diffupasiv.

27. 10. 2021

RD Renoty

V obci Renoty u Uničova jsme tento týden začali s výstavbou atypického rodinného domu.

2. 7. 2021

RD Padochov

V obci Padochov u Brna jsme začali 18.5. s výstavbou menšího atypického rodinného domu.

2. 7. 2021

RD Litovel

V Litovli na Olomoucku jsme 2.6. začali s výstavbou atypického podkrovního rodinného domu, který je přistaven k domu v původní zástavbě.

2. 7. 2021

RD Hana

V obci Nová Hradečná na Olomoucku započala 9.6. výstavby našeho typizovaného domu Hana s drobnými úpravami.

2. 7. 2021

RD Uničov

V Uničově 23.6. začala výstavba atypického přízemního rodinného domu.

7. 5. 2021

Online stavební veletrh Veleton letos již podruhé

Stavební veletrh online přináší změnu a čerstvý vítr do veletržního světa. V květnu proběhne už podruhé. O víkendu 14.–16. května 2021 proběhne již druhé kolo úspěšného Stavebního veletrhu online, který potvrdil svůj potenciál skvělými výsledky lednového konání. Díky masivní pozitivní zpětné vazbě od návštěvníků i vystavovatelů se chystá druhé kolo v jarním termínu.
Vstupenky na Stavební veletrh online jsou zdarma. Návštěvník se zaregistruje jednoduchým formulářem a na mobilní telefon mu následně přijde unikátní vstupní PIN kód pro přihlášení. Registrace probíhají zde. K účasti na veletrhu stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet se stabilním internetovým připojením.

13. 4. 2021

Nabídka práce

Na pozice "montážní dělník" hledáme do našeho týmu především sádrokartonáře, pokrývače, klempíře, tesaře, truhláře, fasádníky apod. (není podmínkou zájemce rádi zaučíme)  s chutí pracovat a učit se novým věcem.
Zájemci prosím o kontaktování pana Miroslava Kubáče na tel: 608 881 985, e-mail: kubac@variovila.cz 

18. 2. 2021

Splňujeme požadavky na certifikaci podle Dokumentu národní kvality (DNK)

Certifikace Dokument národní kvality (DNK) má ještě přísnější požadavky na dřevostavby než doposud. Dokument národní kvality (DNK) je důležitou certifikací, která stanovuje pravidla pro výrobu a montáž dřevostaveb. Jde o dokument, který jako jediný komplexně prověřuje celý proces výstavby dřevostaveb a dřevostavbařské firmy, které jsou členy ADMD, jsou takto každoročně kontrolovány již od roku 2006. Více se dozvíte zde.

17. 4. 2018

Redakční návštěva časopisu Dřevo&Stavby

O realizaci jedné z našich staveb našemu zákazníkovi si můžete přečíst v časopise Dřevo&Stavby nebo na jejich webu viz odkaz Článek o Vario Vila s.r.o.

© 2021 Variovila
replica watches breitling navitimer replica hublotreplica.is fake-watches.is richard mille replica tag heuer monaco replica